16 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Çiçek Ekrandakinden Farklı!

14/02/13 tarihinde tarafıma gönderilen çiçek ekrandakinden tamamen farklı geldi. gün içerisinde 2 defa aradım. mağduriyetiniz giderilecek dendi. 15/02/13 te tekrar aradım tekrar şikayetinizi gidereceğiz dendi. kesinlikle çözüm bulunmuyor. insanlar yanıltılıyor. Şikayet edilen birimin numarası ve çiçeği getiren firmanın numarası paylaşılmıyor.


Bir gizliliktir gidiyor. müşteri hizmetlerinin bu kadar pasif kaldığı bir firma. her ay düzenli çiçek gönderilen biriyim. yapılan çok ayıp ve kabaca bir davranış. resimlerle birlikte tüketici haklarına gideceğimi ve hakkımı fazlasıyla arayacağımı buradan kendilerine duyuruyorum.

Şeyda 23 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön