15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Çiçeği Teslim Etmedikleri Halde Teslim Edildi Dendi!

Ciceksepeti.com'dan 14 şubat sevgililer gününde eşim için siparişte bulunduğum çiçek, saat 18:31'de teslim ettiklerini ifade eden mesajlarına rağmen evimize ulaşmadı(!). Müşteri hizmetlerini defalarca aramama karşın; kendilerinin de sipariş dağıtan yüklenici kişilere ulaşamadıklarını bana bildirdiler.


23:30'da hala teslim edilmeyen ancak internette teslim edildiği belirtilen hatta teslim saatine kadar görülen(!) siparişi iptal ettim. Sinir hastası olmam bir yana eşime çiçek alamamış olmam da beni iyice çileden çıkarttı. İade ile verdiğim parayı aldım ancak manevi olarak gördüğüm zararı nasıl tazmin edecekler bilmiyorum.

Mustafa 239 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı19 Şubat 2013

    Çiçek Sepeti çalışanları ile yaklaşık 10 kez yaptığımız görüşmeler sonucunda firmanın oldukça lakayt, umursamaz ve ilgisiz personeli olduğunu düşünmeye başlamıştım ki "Onur Bey" beni cep telefonumdan arayarak firma adına özür diledi; "zamanı geri alamasalar da kırgınlığımızı biraz olsun telafi etmek adına bir hediye vermek istediklerini" söyleyerek düzgün bir kuruma yaraşır müşteri ilişkileri sorumlusu olduğunu gösterdi. Ertesi gün verdiğim 25 güllük buket 30 gül ile tanzim edilmiş halde eşime ulaştı; akabinde kredi kartıma ürün bedelinin iadesi gerçekleşti. Onur Bey'e tekrar zarif tavrı için teşekkür ederim. Umarım arayan diğer arkadaşlarına örnek olur.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön