16 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Çiçeği Maalesef Yetiştirmedik Deyip Sipariş İptal Edildi!

Sevgililer günü gibi özel bir günde çok fazla hassasiyet gösterilmesi gerekirken 1 gün öncesinden sipariş verilen çiçek ertesi gün akşam 10 da telefon açıp maalesef yetiştiremedik denmesi ve iptal edilmesi ile sonuçlanmıştır. Sonuç hüsran.


Nasıl bir sistem kurdunuz nasıl planladınız gerçekten pes. 48 saat vaktiniz varken bu başarısızlığı elde etmek büyük başarı ister. Kesinlikle bir daha çiçeksepeti.com'a bulaşmam. Akıl almaz sorularla telefonlarla karşılaşıyorsunuz, durduk yere geriliyorsunuz.

İclal 43 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön