22 Haziran 2016

Ciceksepeti.com Cansız Soluk ve Siparişte Görünenden Çok Daha Kötü Görünen Çiçekler

Arkadaşımın rahatsızlığı için akşamüzeri siteden çiçek gönderdim akşam iş çıkışı da kendisini ziyaret ettim aldığım çiçek masada duruyordu sipariş verdiğimden çok farklı ve çiçekler acayip soluktu.


Üfleseniz yaprakları yere düşecek ve hiç canlılığı yoktu Tek canlı yer yeşil dallar ve yeşil otlar idi. Ben çiçek sipariş etmek istemiştim yeşillik değil. Görüntüsü de sitede göründüğünden çok farklı aşağıda sipariş verdiğim sitede görünen çiçek ve evime yollanan çiçek resimleri mevcut, siz karar verin artık.


Siteyi uzun süredir kullanıyorum böyle bir şey ilk defa başıma geldi. Hava sıcak, dalından koparılmış gibi olmasını bekleyemeyiz ama bu kadar soluk ve kötü görünümde olamaz sonuçta hastanın içini açması gerekir, bu yüzden çiçek yolluyoruz. Çok mahcup oldum.

Ömer 167 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı24 Haziran 2016

    Öncelikle Ciceksepeti.com müşteri memnuniyeti ekibine teşekkür etmek istiyorum. Çiçeğin yenisini tereddüt etmeden yolladılar benim için tatmin ediciydi. Özür olarak ta çok şık bir kupa hediye ettiler. Şikayetim tamamıyla çözüldü. Teşekkürler

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi22 Haziran 2016

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön