14 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Bir Site Ancak Bu Kadar Kötü Yönetilebilir!

Saat 06:00 da dağıtıma çıkan siparişim saat şuan itibariyle 16.30 olmasına karşı hala yerine ulaşmamıştır. 10 buçuk saati aşkın bir süreçte İstanbul'u 4 kere dolanırsınız ama yanlış beyan veren bir firma ile sadece yanıltılırsınız. Yine de diyorum aksiliktir olabilir ama bana bildirilen hiç kimse yok. Arıyorum yetkilileri Z****** Hn. diye etkisiz bir elemanla konuştum hiçbirşey yapamayacağını söyledi.


İşte çiçeksepeti.com'un gerçek yüzü budur. Bu saatten sonra gidecek çiçeği ben ne yapayım? Bu saatten sonra bu site ile ne işim olur benim?

Doğu 43 Okunma

Cevaplar

  • Doğu21 Mayıs 2013

    çiçek sepeti, sakın bana bir daha msj yada mail atmayın. gözüme gözükmeyin yeter. ben başka da birşey istemiyorum sizden. kayıtlarınızdan beni silin yeter.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Doğu15 Şubat 2013

    ŞUAN 72 SAATİ TAMAMLAMIŞ BULUNUYUORUZ. 36 SAATTİR DAĞITIMDA OLAN SİPARİŞİM HALA YERİNE ULAŞMADI. BİR ALLAHIN KULU DA AÇIKLAMA YAPAMADI. ANCAK SURATIMA 2 KERE TELEFONU KAPATTILAR. BU TAM BİR REZİLLİK. BU TAM BİR FİYASKODUR. 36 SAATE İNSAN BURDAN ALASKAYA GİDİYOR.CİCEKSEPETİ.COM G.PAŞAYA ÇİÇEK GÖNDEREMİYORLAR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön