04 Temmuz 2015

Ciceksepeti.com Adres Kolaylığı ve Teslimat Sorunu!

Aldığım ürünün üzerinde adres yazmasına rağmen siz eve teslim etmiyorsun da gidip mahalle de bakkala teslim ediyorsunuz. Alıcının telefon bilgileri var arasa en azından alırlar bana da mesaj atıyorsunuz. Ucz markette kasiyer bayan teslim aldı. İyi hoşta biz o bayanı tanımıyoruz sizin hizmet anlayışınız sadece sitede ödeme mi para mı?


Güvenli hizmet istiyorum sizlerden bunu bedava yapmıyorsunuz not: 05424*** Bu benim No. alıcının adresini veriyorum Eyüp merkez Mah. Hafız Yusuf Efendi Sok. 55/4 ve gönderme adresine şunu kelimeyi de ekledim Eyüp Devlet Hastahanesi arkası diye. Buna rağmen çiçeği mağazadan alıp mahalleye girip bakkala teslim git lütfen daha dikkatli hizmet.

Mehmet 301 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön