18 Şubat 2013

Ciceksepeti.com 14 Şubat Fiyaskosu!

14 Şubatta teslim edilmek üzere 13 Şubatta siparişini ve ücretini ödediğim 3367454 numaralı ürün eksik teslim edilmiştir. Dolayısıyla ödediğim ücretin karşılığını alamadım. Daha sonra Müşteri Hizmetlerini aradığımda gün içinde telafi için geri dönüş yapacaklarını üstüne basa basa belirtmelerine rağmen ne o gün ne ertesi günlerde tarafıma hiçbir geri dönüş yapılmamıştır. Ayrıca konu ürünü eksik olan aksesuarı için özellikle seçmiştim.


Mağduriyetimin giderilmesi için ödediğim meblağın tarafıma geri iade edilmesini talep ediyorum. Başka bir konu alışverişten sonra yorumlar kısmında kullanıcı yorumlarınız görülecektir notuna rağmen, bu alışverişle ilgili yorumlarım, eleştirilerim görünmemektedir.

Ulaş 30 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön