Ciceksepeti.com Zamanında Ulaşmayan Sipariş!

Ebru C. |

25/04/2016 saat 12:30 itibariyle bugün yeni işine başlayan yeğenime Ciceksepeti.com' dan bony food kek buketi siparişi verdim. Teslim saati olarak 12-18 saat aralığını seçmeme rağmen İstanbul Kozyatağı'na siparişim ulaşmadı. Bilseydim her hangi bir çiçekçiden sipariş ederdim. Ulaşmayan siparişimin takibi ve yaşadığım stres günümü mahvetti. Sonuç itibariyle bugün yeni işine başlayan yeğenime yapmak istediğim jest suya düştü, sinirlerim lüzumsuzca yıprandı, günün önemi geçti bu saatten sonra gidecek siparişin benim için hiçbir anlamı kalmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  11:24

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79