09 Mayıs 2016

Ciceksepeti.com Zamanında Ulaşmayan Gönderi!

04.05.2016'da 8 Mayıs anneler günü için verdiğim sipariş (32014*** sipariş no.) belirtilen saat dilimi olan 9:00-18:00 gerçekleşmemiştir. Üstüne üstlük markanızın müşteri hizmetleri 'böyle bir daire yok, arkadaşımız adresi bulamadı adres yanlış olabilir mi, aradık cevap verilmedi, no. 11 yok '' gibi ithamlarda bulunarak kendi iş ahlakı sorumsuzluğuna müşteriyi kılıf göstermek gibi bir cür'et sergiliyorsunuz. Aynı gün içinde şikayet talebinde bulundum fakat verdiğiniz kurumsallık imajından tamamen uzakta bir davranışla aynı günün içinde saat 20:41 bir cep numarası arayarak sözde mağduriyetimi gidermek için umarsızca tekliflerde bulunuyor. ''Gönderiminizi gerçekleştireceğiz ve para iadesini yapacağız, yanına kabul edersiniz bir hediye daha göndereceğiz' vs. bu işlem o tarihte gerçekleşmediyse benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Bundan sonraki süreçte yasalar karşısında görüşmek üzere.

Nail 54 Okunma

Cevaplar

  • Nail10 Mayıs 2016

    Özür babında gönderdiğiniz üründe bile alıcıya ulaştı mesajı geliyor fakat alıcı ben böyle bir ürün teslim almadım diyor. Nasıl bir firmasınız ya Allah belanızı versin. Değer verdiğimiz insanların gözünde beş para etmez şirket ilkeleriniz sayesinde mahcupluk üzerine mahcup yaşıyoruz. lanet olsun ya.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön