13 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Zamanında Teslimat Yapmıyorlar!

Ben 8 mayısta 2 adet sipariş verdim sipariş numaraları:9538834 ve 43184777. . oscar ödülünde isim farklılığı sıkıntısı yaşamıştım. Çiçek siparişim ise saat gece 11 oldu hala gelmedi ben de paramın iadesini istedim müşteri temsilciniz den. Sitenizde saat 21 e kadar iletileceği yazıyor ben de ona güvenip sipariş verdim ancak hiç bir anlamı kalmadı zamanında iletilmeyen hediyeyi ben ne yapayım?

Çok şikayetçiyim ve bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum sürpriz olması gerekirken işkence oldu anneme saat 11 e kadar evde durması gerekti ona rağmen bir sonuç elde edemedik. Eğer zamanında ulaştıramayacaksanız sitenize uyarınızı koyun ki biz de ona göre hareket edelim hiç ama hiç memnun kalmadım!

Kerem 43 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn.Kerem Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön