Ciceksepeti.com Zamanında Teslimat Yapmıyor...

Direnc P. |

02.05.2016 saat 12:00'de gönderdiğim 3*********** no.lu siparişim aynı gün saat 14:00-18:00 arasında teslim edilmesi gerekirken bir gün sonra hala teslim edilmediğini öğreniyorum. Bilgi almak için firmanın müşteri hizmetlerini 2 kez aradığımda sadece haklısınız gecikmiş şeklinde öylesine verilmiş bir yanıt veriliyor. Siparişin neden teslim edilmediğini Ciceksepeti.com bile bilmiyor!

En kısa sürede geri dönüş yapılacağını söylüyorlar ama tabii ki bilgi veren yok.
Bekliyoruz bakalım.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mayıs
  09:10

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Direnc P.
  03 Mayıs
  11:16

  Aradılar nihayet. Önce istediğiniz çiçekler artık bulunmuyor sonra da seçtiğiniz vazoyu bulamıyoruz şeklinde yanıt verdiler. Madem ürün artık temin edilemiyor neden web sitenizden kaldırmıyorsunuz veya geçici olarak temin edilememektedir şeklinde bir not göstermiyorsunuz?
  Daha da komiği siparişimdeki ürünü papatya ile değiştirmeyi önerdiler? Şaka mı yapıyorsunuz?
  Neyseki iptal ettim siparişimi, onlar da rahatladılar ben de.

  Sonuçta güzel bir olayı kutlamak için çiçek gönderiyoruz. Zamanı geçtikten sonra gelen çiçeği veya beğenmediğiniz bir çiçeği kim ne yapsın! Müşteriye bir şey önerirken biraz empati yaparsanız iyi olur.