Ciceksepeti.com Yine Geç Teslim!

Derya C. |

Hadi 14 Şubat' ta nişanlım çiçek gönderdiğinde ertesi gün gelmesi çok doğal yoğunluktan dedik ama bu sefer ki yenilir yutulur cinsten değil. Ciceksepeti.com, 12 Temmuz' da kaç tane çiçek siparişi almış olabilirsinizki benim çiçeğim yine o gün içinde gelmedi.

Eğer tam zamanında yapmayacaksanız yapmayın bu işi. Benim doğum günüm geçtikten sonra sen bana o çiçeği göndersen ne göndermesen ne? Sınıfta kaldın. Bir daha çiçek sepetinden alışveriş falan yok. Bitti.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  12:22

  Sn.Derya Hanım,

  Konuya ilişkin tarafınız ile tekrar iletişime geçilerek görüşmemiz yapılmıştır.

  CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Derya C.
  16 Temmuz
  10:21

  sorun tekrar yaşanmıycak çünkü birdaha ordan çiçek sipariş vermiycez. veren arkadaşlarımı da tekrar bilgilendireceğim. 1. sini anlarım ama 2. sini anlamam. sıkı bir kontrol sisteminiz olduğunu da sanmıyorum.

  iyi günler.

 • 15 Temmuz
  18:07

  Sn.Derya Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79