Ciceksepeti.com Yanlış Kişiye Teslimat Yapıldı!

Ad, S. |

19856098 no.lu meyve sepeti siparişim işe yeni başlayan arkadaşım yerine şirkette çalışan başka birine teslim edilmiş, arkadaşımın işe yeni başladığından haberleri olmadığı için siparişim arkadaşıma ulaşmadı. İletilmesi istenen kişinin adını yazıyorsak buna göre teslimat yapmanız gerektiğini düşünüyorum, çünkü diğer çalışanların kimin işe yeni girdiğini kontrol etme zorunluluğu yok, haberlerinin olmaması çok normal. Siparişi bunun için vermedim. Ciceksepeti.com'un dikkatine...

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  19:36

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79