Ciceksepeti.com Yanlış Beyan ve Teslimat Sorunu

Nurdan K. |

Çiçeksepeti.com dan şikayetçiyim. Dün aksam saat 18:00 sularında vermiş olduğum sipariş 20:45 civarlarında araca yüklenmiştir en geç 23:00'da teslim olacaktır. diye mail ve sms geldi yanlız teslimat olmadı. Dün ben saat 23:00'a kadar Ciceksepeti'ni aradığımda sürekli H** Bey adında beyefendi telefonu açtı ve bir bayan vardı. İlgili birimlere aktaracağız, hatta bekleyin diyerek 10 ar dakika beklettiler. Daha fazla dayanamayıp telefonu kapattım.

Bugün aradığımda da özür dileyerek çiçeği teslim edeceklerini söylediler. Yanlız ben çiçeğin eve değil o kişinin iş yerine teslim edilmesini söyledim. Tamam dediler. Not aldılar ama eve teslim etmişler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  11:13

  Sn. Nurdan Kılıç,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79