Ciceksepeti.com Yanlış Aranjman ve Geç Getirilmesi!

Cemal K. |

Anneler günü nedeniyle çiçek sepetinden çiçek siparişi verdim. Çiçeği saat sabah 06:00'da araca yüklendiği mesajı geldi fakat saat 17:45'de hala gelmemesi üzerine Ciceksepeti.com'u aradım E**** hanımla görüştüm daha sonra 18:03 gibi biri elinde siparişimden farklı bir çiçekle geldi. Ona bu benim siparişim değil dedim ve bana 1 saat daha beklersem getirebileceğini belirtti.

Sayelerinde anneler gününde eşimi o kadar beklettim ve rezil oldum. Tüm günümü mahvettiler bir daha asla çiçek sepetinden alışveriş yapmayacağım ve çevremi de uyaracağım. Çiçeği almadım ve paramın iadesini istedim 3-5 iş günü dediler alırken hemen verirken bekle.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  15:24

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com   
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79