14 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Yanlış Adrese Yıpranmış Çiçek Gönderimi!

Çiçek Sepeti'nden sevgililer günü için verdiğim siparişin iş yerine teslim edilmesini istedim. Fakat teslim alacak kişinin o gün iş yerinde olmayacağını öğrenince, teslimattan 2 gün önce adresini telefonla arayarak sistemden değiştirtmeme rağmen, sipariş yanlış adrese gitmiştir. Teslim alacak kişi "burada yoksunuz çiçeğiniz vardı da nereye getirilim" denilerek, sürprizimi bozarak aranmıştır.

Ayrıca, çiçekler yıpranmış, hırpalanmış şekilde, not kağıtları ve hediye kartı ıslanmış, çiçeğin dibindeki su dökülmüş vaziyette teslim edilmiştir. Bu iki yanlışın sonucunda ne sürprizin sürprizliği kalmış, ne teslim edilen çiçeğin keyfi kalmıştır.

Bu maalesef ilk kötü giden siparişim de değildir.

Ali 85 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön