28 Mart 2015

Ciceksepeti.com Verilen Sipariş Aslına Uygun Gönderilmedi!

Ciceksepeti.com'dan 23726769 numaralı siparişimin karşılığında sekiz adet çiçekten oluşan bir demet gönderilmesi gerekirken. Yedi adet gönderilmiştir. Ciceksepeti.com'dan sekiz çiçeği sayacak satıcılar ile çalışmasını kınıyorum ki ben gördüm gönderilip göremeyenler üzerinden kazanılan haksız kazanca çiçek sepet ide ortak olmuş durumdadır. Aynı adrese daha önce de solmuş göndererek beni sıkıntıya sokan bu firmadan şikayetçiyim.

Sedat 406 Okunma

Cevaplar

  • Sedat'ın Teşekkür Mesajı01 Nisan 2015

    Ciceksepeti.com müşteri memnuniyeti temsilcisi bahadır beye mevcut şikayetime yaklaşım şeklinden dolayı teşekkür ederim.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi29 Mart 2015

    Merhaba , Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön