Ciceksepeti.com Verdiğim Siparişi Adrese Teslim Etmedi.

Murat T. |

05 05 2014 tarihinde 16112953 sipariş numaralı ürünleri arkadaşımın doğum günü için aldım. Fakat 07 05 2014 tarihinde 45576289 takip numaralı ürün kullanıcıya ulaştı olarak gözüküyor ancak arkadaşıma herhangi bir ürün gelmediği gibi ürünü aldığına dair hiçbir evraka imza atmadığı halde verildi olarak gözükmektedir.

10 05 2014 tarihinden beri Ciceksepeti.com müşteri hizmetleriyle sayısız görüşme yaptım ancak her seferinde yarın hediyeniz teslim edilecek diye söylenip başlarından savdılar. Arkadaşıma göndereceğim hediyenin hiçbir anlamı kalmadığı gibi doğum günü geceli 7 gün oldu. Yani burnumdan öyle bir getirdiler ki anlatamam. Doğum gününü mahvetiğiniz ve bunca gündür mağdur ettiğiniz için minettarım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  11:06

  Sn. Murat Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79