Ciceksepeti.com Vazoya Özensizce Sıkıştırılmış Çiçekler!

İsmail E. |

Bugün nişanlıma jest olsun diye vermiş olduğum flüt vazo içerisinde lilyum ve kırmızı güller ürününün özensizce hazırlanmış olduğunu bizzat görmüş bulunmaktayım. Ciceksepeti.com'un sitesinde seçmiş olduğum ürün ile teslim edilen ürün arasında hakikaten fark var bu durum benim moralimi bozdu. Çiçek sapları ciddiyetsiz hazırlanıp ve eşit kesilmeyip vazonun tabanında yeterince sitede göründüğünden çok farklı az sayıda süs taşı koyulmuş. Resmen çiçek sapları vazonun içinde sırıtmaktan çiçekleri gözüm görmedi. Kendi kendime düşünmeden edemiyorum. Ben bu ürünü kampanya kodu kullanarak indirimli satın almıştım acaba ondan dolayımı özensiz hazırlandı, resimleri atarım dilerseniz.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  10:31

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79