Ciceksepeti.com Vaktinde Ulaşmıyor!

Olcay V. |

12.30 da sipariş veriyorum, 18:00'e kadar en geç ulaşması için saat seçtim.

17:00'de sipariş yola çıktı diye mesaj geliyor ve hala ürün elime ulaşmadı.

Bursa - Gemliğe servis olmadığı için hediyeyi ben teslim alıp götürecektim. Saat 18:30'a geliyor daha teslim alamadım ki nerede kaldı yola çıkmak.

Çok sinirliyim.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  09:40

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Olcay V.
  19 Ağustos
  18:40

  18.40 ve ben banka personeli olduğumdan oturmuş siparişin gelmesini bekliyorum. Sinirden çağrı merkezi yetkilisine bağlandım. Bana verdiği cevap banka olduğundan siparişinizi banka kapandığı için göndermiyorlarmış diyor. Kendi kendilerine beni aramadan nasıl karar verebiliyorlar acaba. Ben de oturup güvenlikle siparişi bekliyorum. Sinirden küfür etmek üzereyim.