20 Eylül 2013

Ciceksepeti.com Ürünün Olmadığı İle İlgili Bilgi Verilmemesi!

Evlilik yıl dönümümüz için eşime turuncu ve pembe güllerden oluşan bir sipariş verdim ve rahatça gideceği saati beklemeye başladım. 2 saat sonra ürünlerin olmadığını belirten bir telefon aldım ve pembe ya da turuncu (kırmızı ve beyaz olduğunu ilettiler ancak onlar zaten sıradan olduğu için tercih etmemiştim) güllerin olmadığı, olanların da 2-3 adet olduğu bilgisi iletildi.

Web sitesinde ürünlerin olmadığı belirtilseydi o kadar zaman da boşa gitmeyecekti. İnsan seçene kadar ayrı bir zaman, kart yazana kadar ayrı bir zaman, ödeme için ayrı bir zaman harcıyor, telefondaki de gülden apayrı bir çiçek (orkide) önerisi ile gelince iyice delirdim. Olmayan ürün belirtilmelidir.

Barlas 102 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi22 Eylül 2013

    Sn.Barlas Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön