Ciceksepeti.com Ürünün Arabada Unutulması.

serhanars |

03.09.2015 bir çiçek ve ek olarak bir çikolata olan siparişim sadece çiçek olarak teslim edildi ve bunu alıcıya sorduğum zaman öğrendim. Sormasam çikolatanın teslim edilip edilmediğinden haberim bile olmayacak. Ciceksepeti'ni geri aradığım zaman "arabada unutulduğunu" söyledi ve ben söyledikten 1 saat sonra teslim edildi fakat bir önemi kalmamıştı. Artık o sürpriz değil, sipariş gibi bir şey olmuştu.

Bundan sonra sipariş vermeden önce bir kere daha düşüneceğim.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  19:26

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • serhanars
  04 Eylül
  14:02

  Ciceksepeti.com az önce geri dönüş sağladı. Bu kadar ilgili olması hoşuma gitti. Telafi için bir şeyler yapmak istediklerini belirttiler. Bu kadar ilgili olmaları hoşuma gitti açıkçası.