04 Eylül 2015

Ciceksepeti.com Ürünün Arabada Unutulması.

03.09.2015 bir çiçek ve ek olarak bir çikolata olan siparişim sadece çiçek olarak teslim edildi ve bunu alıcıya sorduğum zaman öğrendim. Sormasam çikolatanın teslim edilip edilmediğinden haberim bile olmayacak. Ciceksepeti'ni geri aradığım zaman "arabada unutulduğunu" söyledi ve ben söyledikten 1 saat sonra teslim edildi fakat bir önemi kalmamıştı. Artık o sürpriz değil, sipariş gibi bir şey olmuştu.

Bundan sonra sipariş vermeden önce bir kere daha düşüneceğim.

Serhanars 117 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Eylül 2015

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Serhanars04 Eylül 2015

    Ciceksepeti.com az önce geri dönüş sağladı. Bu kadar ilgili olması hoşuma gitti. Telafi için bir şeyler yapmak istediklerini belirttiler. Bu kadar ilgili olmaları hoşuma gitti açıkçası.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön