18 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Ürünüm Gelmedi!

13.02.2013 günü Ciceksepeti.com sitesinden sevgililer gününde kız arkadaşıma göndermek üzere sipariş geçtim.Parasını da bilindiği gibi peşinen ödedim. O günün ne kadar önemli bir gün olduğunu o gün gelmeden 1 ay önceden başlayıp hergün mail ve mesajlarla bizi boğan Ciceksepeti.com bizden daha iyi biliyordur.

Ben de bu adı geçen şirkete güvendim ve bu özel günü küçük bir sürprizle değerlendirmek istedim. Fakat o iddia ettikleri inanılmaz yoğunluk içinde paramı çekerken hiç sorun yaşamayan firma nedense 2 koca gün içinde organize olamadı ve koca bir 14 şubat günü boyu %30 büyüttükleri kadrolarıyla çiçeğimi iletemedi. Sonra bir de özür çiçeğimizi kabul edin diye mail attı onu da beceremedi.

Muratyerlikaya 11 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sn. Murat Bey; İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön