Ciceksepeti.com ÜrünTeslim Mesajı Geldi Lakin Teslim Edilmedi...

Burcu I. |

19 Eylül'de kartvizit ve kalemlik gönderdiğim ürün 22.09.2016'da ürününün şahısa teslim olduğuna dair mesaj gönderdi Çiçek Sepeti. Fakat gönderdiğim ürün kişiye teslim olmamış ve ürününde nerede ve kime teslim edildiği bilgisini sorduğumda araştırıp dönüş yapacağız dediler. 2 gün geçti hala dönüş yapmadılar ürün ortada yok. Bir de telefonda kargonun numarasını veriyim arayıp öğrenin diye dalga geçip emir veriyorlar. Bir de iş yerinin güvenliğine sorun diye çözüm üretiyorlar.

Ben güvenliği göndersem şahıs ismi yazmam resmen başlarından atmak için ellerinden geleni yaptılar. Ayrıca müşteri temsilcileri de çok kaba. Birinin ismi f***. Şikayet formu oluşturduğum halde arayıp bilgi vermediler. Resmen paramla rezil oldum. Bu işin peşini bırakmayacağım gerekli mercilere başvuru yapacağım.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  12:05

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com   
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79