Ciceksepeti.com Ürün Yazılan Özelliklerle Aynı Gelmedi.

Melike P. |

Bugün öğleden önce Ciceksepeti.com dan gurme bölümünden fr1010 ürün kodlu meyve sepetini işe yeni başlayan eşim için sipariş verdim. Fakat ürün özelliklerinde yazdığı gibi gelmedi. Ekranda yazan; Küçük Boy-Çilek 6 + Ananas 3 + Portakal 4 + Kantalop 2 + Üzüm 15 + Muz 4 + Elma 6. Parasını yani 70,15 TL yi gayet iyi aldılar fakat ne çilek geldi nede 40 adet meyve.

Derhal ücret iadesi yapılmasını talep ediyorum kimsenin karşısında enayi yok, ne zaman insanları saf yerine koymaktan vazgeçecekler bilemiyorum. Ama harcanan bu paralar kolay kazanılmıyor bunu bilmeleri gerekir. Ciceksepeti.com benim için güvenilir bir markaydı çiçek siparişlerimi de oradan veriyordum ama bundan sonra hiç sanmıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  19:55

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79