Ciceksepeti.com Ürün Ulaşmadı!

Cebrail M. |

14955262 no'lu siparişim 09.00-17.00 saatleri arasında ulaşması gerekirken ulaşmadı kimse öyle bir çiçek almadı (üstüne birde hatundan trip çek) ve ben 18.25 'de müşteri hizmetleri ile görüştüm ilk önce yetkililere ulaşmak için bir 5-10 dakika hatta beklettiler (M****isimli müşteri temsilcisi) daha sonra 5 dakika sonra arayın dediler, 5 dakika sonra aradığımda başka bir arkadaş şikayet kaydı açtı ama hiç bir dönüş vs yok saat 20.02 'de çiçeğiniz iletildi diye mesaj geldi kime iletilmiş acaba kapalı şirkette? Ben paramın iadesini istiyorum, ulaştıramayacağınız ürünlerin siparişini almayın lütfen insanları yanıltmayın, zor durumda bırakmayın..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  15:25

  Sn. Cebrail Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79