Simgehan K. Teşekkür Mesajı

Problem çözümü kolaylıkla sağlandı.
Teşekkürler.

Ciceksepeti.com Ürün Teslimatı Yapılmıyor.

Simgehan K. |

26932701 No'lu hediye siparişim 6 gündür teslimatı yapılmıyor. Firmayla 4 kez yaptığım görüşme sonunda bir sonuca ulaşamamaktayım. Sipariş iptal bölümünde kargoya verilmeyen ürünler iptal edilebilir ibaresi yer almasına rağmen türlü bahanelerle bunu da gerçekleştirmemişlerdir. 5 günün sonunda kargoya verilen ürünün bu kez de teslimatı yapılmıyor. Hastaneye tebrik dolayısıyla gönderdiğim ürün iletilse bile anne ile bebek hastaneden taburcu olmuştur. Zaman yönetimi, durumun aciliyetinin farkında olmayan firma bir çözüm üretemiyor. 4 kez yaptığım görüşmelerde aynı bahaneleri sıralayıp müşteri memnuniyeti sağlayamadıklarını bir kez daha göstermişlerdir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  10:18

  Merhaba,

  Paylaşımınız için çok teşekkür ederiz. Çiçek Sepeti ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz .

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Simgehan K.
  28 Aralık
  12:48

  Problem çözümü kolaylıkla sağlandı.
  Teşekkürler.

 • 17 Eylül
  22:11

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79