Ciceksepeti.com Ürün Teslim Edemiyor ve Telafi de Hiç Başarılı Değiller!

İsmail Ç. |

17.03.2016 tarihinde akşam 17:00'de verdiğim en güzel düşler isimli ürünü aldım 18:00'e doğru
Ciceksepeti.com tarafından aranarak pembe lilyumun kötü olduğunu sizi mağdur etmemek adına beyaz lilyumla değiştirebilir miyiz, dediler bende; pembe lilyum yoksa hepsi gül olsun dedim. Bir süre bekledikten sonra mümkün olduğunu, normalde 7 adet gül gönderileceğini ama size 8 adet göndereceğiz dediler. Ben Türk Telekom %40 indirimli olan ürünlerden aldığım en güzel düşler KDV dahil 128,62 TL idi indirimden sonra 77,8 TL ödedim. 8 tane gülün az olacağını söylediğimde sizin ödediğiniz miktar üzerinden gönderebiliyoruz dediler.

Çiçek Sepeti TT kodunun hiçbir önemi yok mu dedim ben %15 tüm ürünlerde indirim kodu kullanarak 11 gülden oluşan aranjmanı aynı fiyata alıyorum. Siparişi iptal ettim yeniden sipariş vermek istediğimde indirim kodumu kullandırtmadılar. Ciceksepeti.com kısacası mağduriyet.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  17:03

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79