06 Ekim 2016

Ciceksepeti.com Ürün Tanıtım Fotosu Yanıltıcı!

Hediye göndermek için birkaç kez bu siteyi kullandım. Ancak son gönderdiğim ürün tanıtım fotosuna göre çok yanıltıcı. Hukuken de sattığınız üründe görüntü ve teslim edilen aynı olmak zorunda. Bu siteden artık çiçek almam. Parasını hak etmiyor. Gönderdiğiniz kişi de memnun olmuyor.

Umut 579 Okunma

Cevaplar

 • Umut'un Teşekkür Mesajı07 Ekim 2016

  Çiçek Sepeti Müşteri Memnuniyetinden arayarak durum için üzgün olduklarını belirtip, telafi edebileceklerini söylediler. Gün içinde de telafi ettiler. Kendilerine hassasiyetlerinden ve yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum. Tercihim yine Çiçek Sepeti olacaktır. Umut Ö.

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi07 Ekim 2016

  Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com    Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Umut 06 Ekim 2016

  Tarafımla henüz bir görüşme yapılmadı. Gönderdiğiniz çiçeğin fotografını teslim alan kişiye çektirdim. Sitenizdeki ile arada çok kalite farkı var. Bu süreci takip edeceğim.

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi06 Ekim 2016

  Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Umut 06 Ekim 2016

  34566918 masal perisi 41

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön