Ciceksepeti.com Ürün Gönderilmedi!

Yasemın A. |

Daha önce Ciceksepeti.com'da yaşadığım sorun belki düzelmiştir diye 21 ekim günü sipariş verdim, ve 22 ekim günü sabah 9 ile 12 arası siparişimin ulaştırılmasını istedim öğleden sonra 15:40'da arayarak ürünün ellerinde olmadığı başka ürün olduğunu söylediler ve bunu devamlı yapıyorlar daha öncede verdiğim siparişler ellerinde bulunmamıştı.

Telefonla siparişimin 18:30'da araçlarının serviste olduğu için gönderebileceklerini söylediler, adres bilgilerinde iş yeri yazan bir yere akşam 18:30da sıparıs ulaştırmayacaklarını düşünemeyecek kadar acemice davranıyorlar, bunun üzerine iptal ettim ve iadem için ayrıca bir emek harcayacağım bu sitenin bu sorunu çözülmeyecek ve bir daha sipariş vermeyeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  18:29

  Sn.Yasemin Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79