Ciceksepeti.com Ürün Farklılığı!

Nurben P. |

Arkadaşımın doğum günü için çiçek sepeti. com dan sipariş verdim almış olduğum ürünle gelen ürün arasında çok fark var aynı ürün değil ve rezil oldum böyle birşey nasıl yapılır sonuçta para vererek istediğimiz ürünü alıyoruz madem aynı ürünü teslim etmeyeceksiniz bize olmayacağını söyleyin bu hatanızı telafi etmenizi yada para iademi istiyorum hakkımı sonuna kadar arayacağım gerekirse bu şikayetimi tüketici haklarına ileteceğim.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  12:42

  Sn.Nurben Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79