Gökhan K. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ediyorum.

Ciceksepeti.com Ulaşmayan Kargo.

Gökhan K. |

Yaklaşık 10 gün önce bu siteden sipariş verdim ve bayram dönemi olduğu için ilk iş gününden itibaren işleme alınabileceği söylendi. Birkaç gün sonra sistemden takip etmeme rağmen hiçbir hareket veya bilgilendirme olmadı. Sonrasında tekrar aradığımda ise kargonun adrese götürüldüğü ve alıcının adreste bulunmadığı ve iade edildiği söylendi. Üstelik alıcı veya ben hiçbir şekilde bilgilendirilmeden. Tekrar aradıklarında ise alıcı adresini değiştirmek zorunda kaldım ve aynı ihmalkârlık devam ediyor.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  13 Temmuz
  15:26

  Teşekkür ediyorum.

 • 12 Temmuz
  18:14

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79