Ciceksepeti.com Ücret İadesi Yapılmadı!

Berkay İ. |

1 hafta önce çiçeksepeti.com dan sipariş verdim. Sipariş verirken siparişimin aynı gün içinde alıcıya ulaşacağı bildirildi. Müşteri hizmetlerini aradım bana siparişin ertesi gün alıcıya ulaşabileceğini söylediler. Halbuki sitede aynı gün içinde 18:00' e kadar verilen siparişler gece 22:00' a kadar alıcıya ulaşır yazıyor.

Bunun üzerine siparişimin iptalini istedim.3 iş günü içerisinde paramın iade edileceğini söylediler. 5 gün geçtikten sonra hesabıma baktım para iadesi olmamış. Tekrar aradım, ellerinde hesap bilgilerim olmadığı için iade yapamadıklarını söylediler, halbuki sipariş verirken eft yaptığım hesap bilgilerimi bilmeleri gerekirdi. Hesap bilgilerimi vermemden 3 gün geçti, iade yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  14:14

  Merhaba,

  Geri bildiriminiz doğrultusunda süreçlerimiz takip edilmiştir.

  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79