15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Teslimatı Yapmadı!

Bugün sevgililer günü ve 15 gün önceden sipariş vermeme ve parasını ödememe rağmen çiçeğim teslim edilmedi. Sevgililer günü olduğu için yoğunluk yaşanıyormuş. Sadece para kazanmak amaçlı sipariş alıp sonra altından kalkamayınca dilediğiniz özür ,benim bugün aldığım tribin acısını ve moral bozukluğunu kurtarabilir mi.

Bilal 11 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Bilal 16 Şubat 2013

    Bugün sevgililer günü ve 15 gün önceden sipariş vermeme ve parasını ödememe rağmen çiçeğim teslim edilmedi. Sevgililer günü olduğu için yoğunluk yaşanıyormuş. Sadece para kazanmak amaçlı sipariş alıp sonra altından kalkamayınca dilediğiniz özür ,benim bugün aldığım tribin acısını ve moral bozukluğunu kurtarabilirmi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön