Ciceksepeti.com Teslimat Yapmadılar.

Murat Y. |

14 şubat sevgililer günü için 3 gün önceden siparişimi verdim 14 şubat sevgililer gününde siparişimi teslim etmediler üstüne üstelik çağrı merkezindeki çalışan akşam saat 18:00 sularında konuştuğumda 20-25 dakika içinde siparişiniz teslim edilecek alacak olan kişi beklerse teslim alabilir dedi ve beni 2. sefer mağdur ettiler, ben aramadığım müddetçe bana geri dönüş yapılmadı kurumsal şirket izlenimi olupta bir bakkal kadar hizmet veremeyen ve alınan paranın hakkını kesinlikle hak etmeyen bir firma Ciceksepeti.com.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  18:45

  Sn. Murat Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79