Ciceksepeti.com Teslimat Yapılmadı!

Tc Derya O. |

Öyle sinirliyim ve öyle üzgünüm ki anlatamam ama anlatıcağım ki herkes bu sitenin ne olduğunu bilsin.. Anneme sipariş ettiğim çiçek ve çikolata anneler gününde telim edilmedi ve ertesi gün de!! (yani bugün) bütün callcenter çalışanı arkadaşlarla ahbap olduk! 5 saat telefonla görüştük ! üstelik teslim etmedikleri halde teslim edildi mesajı geldi!! Paramı geri verin birdaha çiçeksepeti com mu! asla..

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  13:09

  Sn.Derya Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79