Ciceksepeti.com Teslimat Yapılmadı!

Murat P. |

3305290 sipariş numarası ve 11.02.2013 tarihinde www.ciceksepeti.com adresinden Sevgililer Günü için nişanlıma çiçek siparişi verdim. Firmanın internet sitesinde "En Hızlı Çiçekçi Çiçek Sepeti" yazmasına ve büyüklüğüne ve firmanın kalitesine inanmama rağmen siparişimi 3 gün önceden vermeme rağmen alıcısına ulaştıramadılar.

Nişanlıma rezil oldum. Nişanlımın çalıştığı firmada tüm kız arkadaşlarına gelipte ona birşey gelmemesi hem onu rencide etmiş hemde beni zor durumda bırakmıştır. Firmayla defalarca konuşmama rağmen bir çözüm bulunamamış ve benimde o günkü işimden çalarak sürekli telefonlarda kalmama sebep olmuşlardır. Bir firmanın büyüklüğü bu gibi yoğun günlerde belli olur, oldu da.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  17:52

  Merhaba Murat Bey,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.

  Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79