Ciceksepeti.com Teslimat Yapılmadı.

İsmet Can İ. |

07.01.16 tarihinde Ciceksepeti.com aracılığıyla Balıkesir Merkez adresine hediye göndermek istedim. 08.01.16 tarihinde teslimat yapılacağına dair mesaj geldi öğleden sonra kuryenin teslim alındığı mesajı geldi. Evdekilerle konuştum hiçbir şekilde herhangi bir kurye teslim almadıklarını belirttiler.

Çiçek Sepeti'nin çağrı merkezi ile görüştüm kuryenin teslim edildiğini yinelediler işin garip yani ben de çağrı merkezinde çalışıyorum biz de kuryeli olarak işlem yapıyoruz hiçbir şekilde kimlik ibrazı olmadan biz de teslimat yapılmaz. Müşteri temsilcisiyle görüşmemde kimlik ibrazı yapılmadığını belirtti şaka gibi gerçekten. Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  19:11

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com   
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79