Hasret K. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim

Ciceksepeti.com Teslimat Problemi....

Hasret K. |

Anneler günü için çiçek sipariş etmiştim. Renkli ada karanfil aranjmanı at*** sipariş numarası: 3**** numarası ile teyit edildi. Kaç defa beni arayıp durumun düzeltileceğini ve alıcıya ulaşacaklarını belirttiler ama hala ulaşmadı paramı çekip yerine ulaşım sağlanmadı. Bu konuda duyarlı olmanızı rica eder ve dikkate almanızı rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  09:52

  Merhaba,

  Paylaşımınız için çok teşekkür ederiz. Çiçek Sepeti ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz .

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Hasret K.
  04 Haziran
  15:50

  Teşekkür ederim

 • 11 Mayıs
  22:57

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79