Seda K. Teşekkür Mesajı

Çiceksepeti.com şikayetimle ilgilenip gerçekten memnuniyetim için şikayet sonrası yakından ilgilenip durumu telafi ettiler. Teşekkürler!

Ciceksepeti.com Teslimat Problemi.

Seda K. |

Anneler günü için 1 hafta öncesinde nişanlımın annesi için sipariş verdim. 10.05.2015 tarihinde 16.26'da telefonuma siparişiniz alıcıya ulaşmıştır dedi. Daha sonrasında nişanlımı aradım kendisi tüm gün evde olmasına rağmen çiçeğin gelmediğini söyledi. 444 00 79 no.lu numarayı aradığımda kendileri daha ne bayiye nede kuryeye ulaşabildiler.

Saat 18:00 oldu ne çiçek ortada ne de bir geri dönüş. Daha sonrasında 5 defa daha aramama rağmen hepsi bayiye ulaşamadı. Son arayışımda bana İsmail adında birine verildiğini söyledi. Benim gönderdiğim şahıs bayan soyadı aynı olmayan birine veriliyor. Belki ben özel bir şey gönderiyorum? Hadi ulaşılamadı alıcıya, telefon numarası neden aranmıyor ve çiçek yok.

Etiketler :

Teslimat Problemi Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda K.
  18 Aralık
  22:01

  Çiceksepeti.com şikayetimle ilgilenip gerçekten memnuniyetim için şikayet sonrası yakından ilgilenip durumu telafi ettiler. Teşekkürler!

 • 11 Mayıs
  15:32

  Merhaba,

  Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com 
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79