Ciceksepeti.com Teslimat Problemi!

Elif K. |

10 mayıs 2013 cuma günü ciçeksepeti.com adresinden anneler günü için bir hediye sipariş ettim sipariş numaram 9619546 dır. Fakat firma bana geri dönüş yapmadı 12 mayıs 2013 pazar günü akşam 6 ya kadar ürün teslim edilmediği için müşteri hizmetlerini aradım ve bana ürünün elinde olmadığını söylediler ve ürün değişikliği yaptık saat 9.30 itibari ile aradım ürün gece 12 ye kadar teslim edilecek denildi ama teslim edilmedi.

Gece 12 de aradığımda ürünün yarın teslim edileceğini söylediler. Anneneler gününde teslim edilmesi gereken ürünün ertesi gün teslim edilmesi kadar büyük bir sorun yok. Bütün ısrarlarım sonucunda gece saat 01.30 da ürün teslim edildi ve firma beni çok zor durumda bırakmıştır.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  11:04

  Sn.Elif Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79