Gulhan Y. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler bir gün sonra da olsa ürünüm teslim edilmiş

Ciceksepeti.com Teslimat Günü Yanlış Bilgi Verdi.

Gulhan Y. |

03.02.2016 çarşamba günü ablamın doğum günü için Ciceksepeti.com dan kek buketi almaya karar verdik. Alırken kendisi ağrı'da olduğu için bazı ürünlerin hemen teslim edilmediğini gördüm. Bu yüzden müşteri hizmetlerini aradım ve 05.02.2015 cuma günü ablamın doğum günü var bunun için kek buketi göndermek istiyorum. Şimdi alsam 05.02.2015 cuma günü ulaşır mı dedim. Evet ulaşır dediler.Bende bu söze güvenerek ürünü satın aldım. Bir de ne göreyim ürün 08.02.2015 tarihinde teslim edilecekmiş. Böyle bir şey var mı? Tam 5 gün. Allah aşkına milleti zehirlemeye karar vermiş bunlar. Ayrıca ben doğum günü için aldım sonra teslim etmenin en önemi var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gulhan Y.
  09 Şubat
  10:39

  Teşekkürler bir gün sonra da olsa ürünüm teslim edilmiş

 • 08 Şubat
  18:34

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79