Ciceksepeti.com Teslimat Gecikme Yaşattı!

Fatih A. |

Sabah saat 11:00 gibi verdiğim ve saat 12:00 - 16:00 arasında teslimini talep ettiğim 12110632 no'lu siparişimi akşam 19:39'da teslim edildi. Saat 18:52'de arayan bayan "çok yoğun olduklarından siparişimi geç çıkarabildiklerini, aracın yola çıktığını ve mutlaka teslim edileceğini; merak etmemi ve kusura bakmamamı" büyük bir rahatlıkla dile getirdi.

Siparişi teslim alacak kişinin çıkmış olması durumunda bu durumu nasıl telafi edebileceklerini sorduğumda ise " başka bir gün gönderebileceklerini" söyledi! Bu ne büyük rahatlık, bu ne büyük sorumsuzluk ve ne büyük kabalıktır böyle! Ciceksepeti.com , ürün sayfasında sattıkları fotoğraf ile çiçek diye gönderdikleri yaprakları söylemiyorum bile.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  15:19

  Sn. Fatih Bey,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79