Ciceksepeti.com Teslim Edilmeyen Ürün.

Mümine Birşen K. |

5 Kasım 2015'te teslim edilmesi gereken ürün için Çiçek Sepeti'nden sipariş verdim. Sipariş 5 Kasım 12.30-18-00 aralığında teslim edilecekti. Fakat bu saat aralığında teslimat yapılması. Saat 20.00'a kadar 10 kere aradım. Dağıtım kanalına ulaşamadıklarını ilettiler. Ertesi gün aradım. Rahat ve lakayt bir tavır ile bugün gönderim yapılacağını ilettiler ve bunun özrü olarak bana kurabiye göndereceklerini belirtiler. Ürünüm 1 gün geç geldi. Bunun yanı sıra özür kurabiyelerim gelmeyince aradım. Çok komik telefon açan S*** hanım diye biri gayet çocuk azarlar tavrı ile bana söz verdikleri dün gelmesi gereken özür kurabiyelerinde gelmeyeceğini söyledi. Komik...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mümine Birşen K.
  11 Kasım
  20:14

  bugün şule denilen bir kişi aradı ve çok komik konuşma yaptı. neymiş efendim O gün sipariş ettiğim ürün gitmeyebilirmiş. ya da bana söyledikleri özür amaçlı gönderecekleri kupa ve kurabiyeleri isterlerse gönderirler istemezlerse göndermezlermiş. ve sadece telefon numaramız aynı diye bana telefon hattını veren kişinin siparişleri ile bu siparişlerin değerlendirildiğini söyledi. bu ürün bir tanedeir. ve kişiye ve siparişe özel uygulama yapılır. gönderilmesi gereken ürün zamanında gider. hediye üründe verilecek denildiyse verilir. insan azarlar gibide konuşulmaz. bravo Ciceksepeti.com. hizmet anlayışınıza bayıldım... ... geri dönüş azarlama geri dönüşü... .

 • Mümine Birşen K.
  11 Kasım
  00:10

  Pardonda ne zaman aradınız. Düpedüz yalan... .Arayan falan yok... .! !

 • 07 Kasım
  18:16

  Merhaba,

  Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com 
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79