14 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Teslim Edilmeyen Anneler Günü Hediyesi!

11.05.2013 tarihinde Anneler günü nedeniyle sipariş ettiğim çiçek; İzmir'in merkezinde bulunan adrese,şirketten gönderilen e-postada 16:50'de araca yüklendiği belirtilmesine ve müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen teslim edilmedi.

Müşteri hizmetlerini her aradığımda; ki son arama saatim 23:50'dir; günün yoğunluğu nedeniyle özür dilemeleri düşündürücü olmanın ötesinde komiktir. Anneler günü'nün ve şirketin promosyonuna harcanan çaba ve bütçe zaten günün yoğun geçmesi için değil midir?

Bu günün yoğunluğu için gerekli tedbirlerin alınmamış olmasının ve dahası teslimatı gerçekleştirmedikleri ürün hakkında müşterilerine geri dönmeyişlerinin izahı yoktur.

Şenin 29 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. E-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön