Ciceksepeti.com Tamamen Hayal Kırıklığı!

Murat E. |

17.10.2015 tarihinde saat 11:18'de Ciceksepeti.com'dan İstanbul/ Anadolu Yakası'na bir hediye paketi yollanmasını istedim tabi ki teslim tarihi de 17.10.2015 olması şartıyla. Aynı gün içerisinde saat 15:30 civarında buranın müşteri hizmetleri aradı ve sipariş ettiğim ürün hatalıymış isterseniz aynı fiyatta başka ürün yollayalım dedi ben de 5 dakika sonra arayın olur dedim bu 5 dakika da internet sitelerinden ürüne bakıp istediğimin kodunu alıp aradıklarında söyleyecektim ancak saat 17:00'yi geçti ne arayan var ne soran. Ben aradım mağdur olduğumu ben siparişimin bugün teslim edilmesini istediğimi ancak bu konuda ne arayanın olduğunu ne de ilgilenenin olduğunu dile getirdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  11:20

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79