Ciceksepeti.com Sürprizimi Mahvetti!

Aytunç G. |

Ciceksepeti.com'dan 13.08.2013 tarihinde vermiş olduğum sipariş için özellikle arayıp saat 13:00 kadar teslimat yapılmasını, zaten dağıtım aracının teslimat adresi ile aynı ilçeden çıktığını söyledim ve beni hatta bekletip saat 13:00'a kadar teslimatın yapılacağını söylediler.

Ertesi gün saat 9:00'da siparişimin araca yüklendiği ve 13:00'a kadar teslimat yapılacağı söylendi ve bende bütün sürprizlerimi bunun üzerine kurdum.

Daha sonra ben teslimatı beklerken saat 13:00'da tekrar aynı mesaj geldi ve siparişin araca yüklendiği ve 16:00'ya kadar teslimatın yapılacağı söylendi ve neticede 16:00'da teslimat yapıldı. Bunun sonucunda benim 1 hafta uğraştığım sürprizler yanlış zamanlamadan dolayı boşa gitmiş oldu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  17:49

  Sn.Aytunç Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79