Ciceksepeti.com Sürprizim Berbat Oldu.

Esra A. |

04 Ağustos'ta arkadaşımın doğum günü olduğu için ciceksepeti.com üzerinden sipariş verdim ama maalesef dün siparişim teslim olmadı. En az 5 kez aradım ama dönüş yapılacağını söylediler ama maalesef hiçbir şekilde dönüş olmadı. Sürprizimi mahvettiler. En son 3 kez aradığımda da bana siparişiniz 5 dakika ya da 10 dakika içinde teslim edilecek dediler ama maalesef giden olmadı arkadaşımı beklettiğim halde. Ben 3 keredir Ciceksepeti.com üzerinden verdiğim siparişlerde sorun yaşadım. Gönderdiğim çiçekler kapıya bırakıldı eşim bana sevgililer gününde sürpriz yapmak istedi yine teslimat olmadı kısacası bütün siparişlerde sorun yaşadım bir dahada bu site üzerinden kesinlikle sipariş vermem.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  16:14

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79