16 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sürpriz Yapmak İsterken Bana Sürpriz Oldu!

Dün öğle saatlerinde bugün teslim edilmesi için çiçek siparişi verdim. Aklım sıra doğum günü sürprizi yapmak istedim. 09-17 saat aralığını seçtim. Bütün gün teslim edilen bir şey olmadı. Saat 18 civarında müşteri temsilcisiyle görüştüm, aksaklıktan dolayı özür dileriz, çiçeğiniz yolda birazdan teslim edilecektir dendi .

Fakat su an saat 22:05 ve hala teslim edilen bir şey yok. Biraz önce tekrar görüştüm, bugün teslim edilemeyecek deniyor.Şok oldum.Bu nasıl hizmet? Bir daha çiçek sepeti mi asla.Bu arada belirtmek isterim ki; bugünkü olay nedeniyle benimle beraber onlarca müşteri kaybettiniz.

Ebru 81 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön