Ciceksepeti.com Süprizim Mahvoldu.

Ceren Ç. |

8/04/2014 tarihinde İstanbul'dan Denizli'ye verdiğim kargo 10/04/2014 tarihinde Denizli'ye ulaşmış olup alıcıya teslim edilemedi. Gönderim amacı doğum günüydü ve 10/04/2014 doğum günü tarihiydi.

Tam zamanında ulaştı diye sevinirken paketin alıcıya ulaşmadığını öğrendim ve Pamukkale Yurtiçi şubeyi aradım.Telefon da ki bayanın tutarsızlığı sinir bozucuydu.Bir alıcı bulunamadı dedi birde adres bulunamadı dedi.

Yuriçi merkez şubeyi aradığımda Pamukkale şubeyle görüşüldüğünü adresi bulamadıklarını söylediler. Çift taraflı bu tutarsızlık oldukça canımı sıktı. Kargo 11/04/2014 te anca alıcıya ulaştı,doğum günü süprizim yalan oldu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  12:15

  Sn. Ceren Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79